NG Kütahya Seramik, Ankara Bayisi Sen Yapı İle, Yeni Showroom'unda Faaliyetine Başladı

Seramik alanında vizyonunu "kalite, hizmet ve yenilikte sektör lideri" olarak belirleyen NG Kütahya Seramik, bu hedefini sürekli yukarı taşıyor. Son teknolojinin kullanıldığı üretim tesislerinde binlerce farklı desen ve renk seçeneğiyle, 20cm x 20cm'den 120cm x 240cm ölçülerine uzanan ebat alternatifleriyle, yer-duvar karosu, sırlı porselen karo, teknik granit seramik ve cam mozaik üretimi yapılıyor.
DETAYLAR

Sen Yapı Sosyal Medya'da

Sen Yapı hakkındaki gelişmelerden, yeniliklerden ilk siz haberdar olun.
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.
Sen Yapı Facebook
Sen Yapı Twitter
Sen Yapı Instagram
Markalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi incelemek için, Showroom'umuza bekleriz.
DETAYLAR

Graniser Ceramics Yeni Ürünler

Müşterilerinin her birini özel olarak değerlendiren, çalışanlarının tecrübelerini yansıtarak çözümlemelere giden Graniser, onların maksimum memnuniyetini esas kabul etmektedir.
AMALFI: Bazen çözümlere ihtiyaç duyarsınız. Bazen çeşitli beğenileri tatmin etmeniz gerekir. Mütevazı olmanıza gerek yok. Bazı güzellikler inkâr edilemez.
GREENVILLE: Hepimiz doğadan geliyoruz. O damarlarımızda akıyor. Bu çağrıyı cevapsız bırakmayın.
DETAYLAR

2017 Yılının Parke Trendleri

Parke ve ahşap zemin kaplamaları doğal ve sağlıklı yapı malzemeleri olarak her dönem popülerliğini sürdürüyor. 2017'nin ahşap zemin kaplama trendlerine bakınca, uç noktalardaki tarzların öne çıktığını görüyoruz. Buna göre şık siyah ya da koyu veya gri tonlarda zeminler, mekanlara çarpıcı ve iddialı bir hava katarken, kullanıma göre tarihi bir atmosfer de yaratıyor. Bu trendin diğer ucunda ise son derece açık renkte parke zeminler yer alıyor.
DETAYLAR

Geberit Yeni Ürünler

Geberit Kumanda Kapakları
Her banyonun tasarımı farklıdır. Geberit, sunduğu geniş kumanda kapağı yelpazesiyle, ister cam, paslanmaz çelik veya plastikten yapılmış, ister çift kademeli deşarj sistemi, durdurulabilir deşarj aktivasyonlu ister temassız veya düğmeyle çalışan kumanda kapağı olsun, hayalinizdeki banyoya kavuşmanızı sağlıyor.
DETAYLAR

Silverline Ankastre Yeni Ürünler

Silverline Flow-In
Ankastre davlumbazlı indüksiyonlu ocak. FLOW-IN, deneyim odaklı bir mutfağa yönelik yenilikçi SILVERLINE ekibi tarafından tasarlanan ankastre davlumbaza sahip üst kalite bir indüksiyonlu ocaktır. Temel avantajı - pişirme dumanı, indüksiyonlu ocaktan doğrudan aşağıya doğru çekilir.
DETAYLAR