Hakkımızda

Yapı sektöründe tüm ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimize güvenli ve kaliteli bir şekilde sunarak, Ankara Yapı Firmaları arasında lider bir kuruluş olmayı hedefleyen firmamız 1970’ ten bugüne Profosyonel ekibi ile SENYAPI A.Ş. olarak  yoluna devam etmektedir.

 

Yarını bugünden yakalamak için yaşam alanlarınızı,evlerinizi kalite ve estetikle farklılaştırmayı amaçlıyoruz.

 

Sahip olduğumuz tüm kaynakları müşterilerimizin ihtiyaçları,beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanıyoruz.Yaşam alanlarınızı evlerinizi,iş yerlerinizi satışını yapmış olduğumuz öncü firmaların ürünleri ile ruhunuzu yansıtabileceğiniz herbir müşterimize; SENYAPI A.Ş. deneyimli satış ekibi ile müşteri memnuniyetini,güvenilir ve samimi değerleri içinde müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

 

**Kendi yaşam alanın için kendi zevklerinle,hayallerinle SEN karar ver istiyoruz.**

 

MİSYONUMUZ

Değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek Yaşam kalitesini artıran,uygun fiyatlar ile ürün satışını sağlamak Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip,bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak..

 

VİZYONUMUZ

Ürün ve müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın,güvenilir ve tercih edilen firmaların önde gelen isimlerinden olmak Satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek samimi,güvenilir,profosyonel bir hizmet sunmak..

 

İnsan Kaynakları

Vizyon Misyon ve kurumsal değerlerimiz doğrultusunda nitelikli, eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere açık, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilen kişileri istihdam etmek ve bu kişileri sürekli eğitim programları, etkin performans ve ödüllendirme sistemleri ile geliştirmeyi hedefliyoruz.

Başvurularınız için aşağıdaki formu doldurabilir ve/veya senyapi@sen-yapi.com.tr adresine doküman gönderebilirsiniz.

Adınız Soyadınız
Telefon
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Mesajınız

Kurumsal Dökümanlar

Logomuzu ve dökümanları aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

KVKK

Kişisel verileriniz ile ilgili formlara buradan ulaşabilirsiniz

Ücretsiz Keşif Formu

Eviniz veya İş Yerlerinizde gerçekleştireceğiniz tadilat ve yenileme çalışmaları için iç mimari destek sunuyoruz. Ücretsiz Keşif almak için formu doldurabilirsiniz.

Adınız ve Soyadınız
Telefon
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Mesajınız

Sizi Arayalım

Formu doldurun. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için biz sizi arayalım.

Adınız ve Soyadınız
Telefon
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Mesajınız
Sen Yapı Whatsapp